Trvalá na riasy

 RefectoCil

Trvalá na riasy je pomerne známa metóda ako mať upravené riasy aj bez špirály alebo dokonca hneď po zobudení. Ak neholdujete umelým mihalniciam a radšej vsádzate na prirodzenosť v tom prípade je trvalá na mihalnice tá najlepšia voľba. 

Trvalá na riasy s vyživujúcou receptúrou kolagénu a cysteínu
Trvalá ondulácia na riasy RefectoCil s kolagénom a cysteínom krásne natočí vaše riasy, opticky zväčší vaše oči a dodá im výraz. Zároveň vaše riasy vyživí. Na rozdiel od mechanického natáčania rias trvalá ondulácia RefectoCil tvaruje riasy jemne až po dobu 6 týždňov. Kolagén je jedným zo základných stavebných proteínov v ľudskom tele. Spoločně s aminokyselinou cysteínom, ktorá dokázateľne prispieva k rastu vlasov, aktívne vyživuje a chráni riasy pri procedúre a dodáva im plnší a upravený vzhľad.

Aplikácia je jednoduchá a trvá asi 45 minút. Vďaka natáčkam štyroch rôznych veľkostí možno dosiahnuť dokonalé vytvarovanie rias pre každú klientku bez ohľadu na dĺžku či tvar mihalníc. Po aplikácií treba k mihalničkám pristupovať jemnejšie aby nedošlo k polámaniu mihalníc. Pre 


Trvalá na mihalnice RefectoCil Eyelash Perm  (45min)


( odmastenie mihalníc, zafixovanie spodných mihalníc, pripevnenie natáčky podľa dĺžky mihalníc, nanesenie trvalej ( doba pôsobenia 20 min.), nanesenie neutralizéru   ( 5 min. ), farbenie mihalníc senzitívnou farbou RefectoCil, olejček na podporu rastu a hustoty mihalníc )


25€

S členstvom : 22,90   

Lash Lifting s botoxom


Pri tejto technike sa mihalnice vytočia pomocou silikónových podložiek. Všetky prípravky, ktoré aplikujeme sú šetrné k mihalniciam. Po vytočení a nafarbení rias sa na mihalnice aplikuje botox. Táto nová metóda je k mihalniciam oveľa šetrnejšia ako klasická trvalá na mihalnice. Je vhodná  na všetky typy mihalníc - rovné, vytočené, jemné, hrubé, krátke i dlhé. Vydrží 6-8 týždňov.               

,,Botox,, je extrémne účinná profesionálna kúra na mihalnice, ktorá zvyšuje objem prirodzenej mihalnice vďaka jedinečnému zloženie nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, keratínu, bambuckého masla, argánu, ricínu, vitamínu E a ďalším. Uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne posilňuje prirodzené mihalnice.

Lash Lifting s botoxom

( odmastenie mihalníc, zafixovanie spodných mihalníc, pripevnenie silikónovej natáčky podľa dĺžky a tvaru mihalníc, nanesenie trvalej ( doba pôsobenia 20 min.), nanesenie neutralizéru ( 5 min. ), aplikácia výživného olejčeka, aplikácia čiernej farby, botoxové sérum na rast a hustotu mihalníc, olejček )

34,90 €

S členstvom : 29,90  

Online rezervácia

Zarezervujete si miesto včas. Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom.