Vernostný program člena abimopec

Náš prejav vďaky a úcty voči Vám...

Milé klientky a milí klienti

v prvom rade by som sa chcela poďakovať za Vašu podporu v podobe príjemných návštev, ktoré nám napĺňajú deň radosťou. Vďaka Vám, dokáže abimopec napredovať, zdokonalovať sa a pomáhať  Vám a ďalším ľuďom. Ako prejav našej úcty a vďaky, sme pripravili VIP vernostný program tzv. členstvo, ktoré je určené pre stálych klietkov. VIP členstvo zahŕňa množstvo výhod a zliav, ktoré Vás určite potešia :) 


Ako získam členstvo abimopec ?

Ak sa stanete našim klientom automaticky Vám za každú návštevu/ošetrenie pripíšeme bodíky.    Ak dosiahnete 100 bodov automaticky získavate naše VIP členstvo abimopec. 

ošetrenie do 40 eur                                      1 bod

ošetrenie do 80 eur                                     2 body

ošetrenie do 120 eur                                    3 body

ošetrenie do 160 eur                                    4 body

ošetrenie nad 200 eur a viac                      5 bodov


Platnosť členstva

Akonáhle, sa stanete našim VIP členom môžete využívať výhody po dobu jedného roka.                  Aby ste členstvo mohli využívať aj naďalej je nutné absolvovať minimálne 4 procedúry v jednom roku. Tieto ošetrenia nie sú limitované cenou a ani časom, kedy ich treba absolvovať. Po splnení podmienky sa Vám členstvo automaticky obnoví na ďaľší rok. Ak toto pravidlo nesplníte, budeme Vás kontaktovať. Následne dostanete 6 mesiacov, počas ktorých budete musieť absolvovať ľubovoľné 4 procedúry pre udržanie členstva. Pokiaľ ani po tejto dobe podmienku nesplníte o VIP členstvo prídete. 


Príklad z praxe

Klientka Anna získala 100 bodov a tým sa stala VIP členkou dňa 12.3.2017. Pre udržanie členstva jej stačí absolvovať ľubovoľné 4 ošetrenia do 12.3.2018 . Anna stihla absolvovať iba jedno, takže nesplnila pravidlo. Po 12.3.2018 sme Annu kontaktovali a dali jej možnosť aby do 12.9.2018 absolvovala 4 ľubovoľné ošetrenia. 

1.) Anna absolvovala v apríli úpravu obočia, v máji relaxačné ošetrenie, v júli liftingovú galvanoterapiu a v septembri parafínový zábal rúk. Tým pádom sa Anne členstvo obnovilo na ďaľší rok, v ktorom musí Anna opäť absolvovať ľuvovoľné 4 ošetrenia aby členstvo nestratila. 

2.) Anna absolovovala v polročnom rozsahu 3 a menej ošetrení, bohužiaľ Anna VIP členstvo stráca.   


Ako si obnovím členstvo ?

Prvá možnosť : môžete začat odznova zbierať bodíky, po dosiahnutí 100 bodov VIP členstvo automaticky získate naspäť

Druhá možnosť : zaplatiť poplatok 49 eur, po zaplatení poplatku sa Vám okamžite VIP členstvo obnoví na ďaľší rok, počas ktorého treba opäť absolvovať štyri ľubovoľné ošetrenia.


POZNÁMKA : Karta abimopec je vydaná len jednej osobe, ktorá splnila podmienky VIP členstva abimopec. Všetky výhody a zľavy môže používať výhradne držiteľ karty.                                                        VÝHODY ČLENA ABIMOPEC


1.) Zaplatíte menej

Ak sa pri ošetrení objavuje druhá cena tzv. cena s členstvom automaticky získavate túto zľavnenú cenu. 

2.) Ošetrenie zadarmo ako darček            k narodeninám

Toto ošetrenie musíte absolvovať v deň narodenín. Preto Vás dopredu upozorňujeme aby ste si Váš termín rezervovali v dostatočnom predstihu. 

POZNÁMKA : Ošetrenie, ktoré budete môcť absolvovať bude vždy vypísané  v sezónnych akciách. 

3.) Každé 10 ošetrenie darček ZADARMO

Odteraz za každé jedno ošetrenie dostanete abimopec bodík ak ich nazbierate 10 dostávate od nás darček Grátis


4. ) Pozvánky na posedenia a oslavy

Automaticky dostanete pozvánku na rôzne akcie usporiadané štúdium. Vstupné bude pre Vás ako VIP členov ZADARMO.

5.) Informácie o novinkách a akciách 

Ak ste súhlasili s posielaním noviniek, čakajú Vás hodnotné informácie o kráse a zdraví ako aj rôzne typy a triky.