Trvalá na riasy RefectoCil

Trvalá na riasy je pomerne známa metóda ako mať upravené riasy aj bez špirály alebo dokonca hneď po zobudení. Ak neholdujete umelým mihalniciam a radšej vsádzate na prirodzenosť v tom prípade je trvalá na mihalnice tá najlepšia voľba.
Trvalá na riasy s vyživujúcou receptúrou kolagénu a cysteínu
Trvalá ondulácia na riasy RefectoCil s kolagénom a cysteínom krásne natočí vaše riasy, opticky zväčší vaše oči a dodá im výraz. Zároveň vaše riasy vyživí. Na rozdiel od mechanického natáčania rias trvalá ondulácia RefectoCil tvaruje riasy jemne až po dobu 6 týždňov. Kolagén je jedným zo základných stavebných proteínov v ľudskom tele. Spoločně s aminokyselinou cysteínom, ktorá dokázateľne prispieva k rastu vlasov, aktívne vyživuje a chráni riasy pri procedúre a dodáva im plnší a upravený vzhľad.
Aplikácia je jednoduchá a trvá asi 45 minút. Vďaka natáčkam štyroch rôznych veľkostí možno dosiahnuť dokonalé vytvarovanie rias pre každú klientku bez ohľadu na dĺžku či tvar mihalníc. Po aplikácií treba k mihalničkám pristupovať jemnejšie aby nedošlo k polámaniu mihalníc.

Trvalá na mihalnice RefectoCil Eyelash Perm (45min) - 25 €

( odmastenie mihalníc, zafixovanie spodných mihalníc, pripevnenie natáčky podľa dĺžky mihalníc, nanesenie trvalej ( doba pôsobenia 20 min.), nanesenie neutralizéru( 5 min. ), farbenie mihalníc senzitívnou farbou RefectoCil, olejček na podporu rastu a hustoty mihalníc )

Lash Lifting s botoxom

Pri tejto technike sa mihalnice vytočia pomocou silikónových podložiek. Všetky prípravky, ktoré aplikujeme sú šetrné k mihalniciam. Po vytočení a nafarbení rias sa na mihalnice aplikuje botox. Táto nová metóda je k mihalniciam oveľa šetrnejšia ako klasická trvalá na mihalnice. Je vhodnána všetky typy mihalníc – rovné, vytočené, jemné, hrubé, krátke i dlhé. Vydrží 6-8 týždňov.
,,Botox,, je extrémne účinná profesionálna kúra na mihalnice, ktorá zvyšuje objem prirodzenej mihalnice vďaka jedinečnému zloženie nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, keratínu, bambuckého masla, argánu, ricínu, vitamínu E a ďalším. Uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne posilňuje prirodzené mihalnice.

Lash Lifting s botoxom - 34.90 €

( odmastenie mihalníc, zafixovanie spodných mihalníc, pripevnenie silikónovej natáčky podľa dĺžky a tvaru mihalníc, nanesenie trvalej ( doba pôsobenia 20 min.), nanesenie neutralizéru ( 5 min. ), aplikácia výživného olejčeka, aplikácia čiernej farby, botoxové sérum na rast a hustotu mihalníc, olejček )