Mezoterapia je technika zavádzania revitalizačných látok (napr.kyseliny hyalurónovej, vitamínov, minerálov) do kože pomocou povrchových mikroinjekcí. Hlavnou výhodou je, že sa aktívne roztoky dostávajú priamo do kože. Pomocou špeciálnych roztokov dosahujeme hydratáciu kože, bojujeme proti voľným radikálom v koži, stimulujeme tvorbu kolagénu a elastínu. Efektom mezoterapie je pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka, vypnutejší vzhľad kože, ktorý spôsobuje mladší vzhľad.

Využíva sa na ošetrenie tváre, krku, dekoltu, chrbtov rúk, na udržanie zdravého vzhľadu pokožky resp. pri ochabnutej, dehydratovanej pokožke, so stratou jasu na dosiahnutie žiarivejšieho vzhľadu a vypnutia pokožky. Dokážeme ňou eliminovať pigmentové škvrny, odstraňovať jazvy, celulitídu a strie.  

Týždeň pred zákrokom je potrebné vysadiť niektoré lieky, vitamíny C , E a liečivá s obsahom kyseliny acetylsalicylovej (napr. Aspirín, Anopyrín, Acylpyrín). Upozorňujeme, že táto látka sa často nachádza aj vo voľnopredajných liekoch proti nachladnutiu a chrípke

Po ošetrení sa môže objaviť dočasné sčervenanie, opuch pokožky s drobnými známkami po vpichoch ihly. Doba hojenia približne trvá 2 dni. Preto si treba toto ošetrenie dobre naplánovať. 

48 hodín po ošetrení nesmiete :

– vystavovať sa slnečnému žiareniu, 

– navštíviviť saunu, bazén…  

– vykonávať športovú aktivitu  

DOPORUČUJEME : 3- ošetrenia opakovať každé 3-4 týždne, pre dlhotrvajúci efekt Vám doporučíme vhodnú domácu starostlivosť 

LIFTINGOVÉ OŠETRENIA

MezoLift - celá tvár ( 45 min. ) - 60 €

( povrchové čistenie, tonizácia, dezinfekcia, Emla – lokálna anestézia, samotná mezoterapia s čistou 3,5 % kyselinou hyaluronovou )

MezoLift - zväčšenie pier - 35€

( prirodzené zväčšenie pier, ktoré vydrží až 2 mesiace )

Ďalšie ošetrenie MezoLift

MezoLift – okolie pier / nosovoperová vráska – 40 €
MezoLift – krk – 60 €
MezoLift – dekolt – 70 €
MezoLift – celá tvár/krk/dekolt – 165 €

DOPORUČUJEME : pre dlhotrvajúci účinok doporučujeme prvé 3-4 ošetrenia opakovať každé 3 týždne, následne stačí MezoLift opakovať raz za pol roka

Vitamín A – Pomáha pri regenerácii kožných buniek a stimuluje syntézu kolagénu, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravo a mlado vyzerajúcej pokožky. Navyše redukuje jemné vrásky. Čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žliazok, čím pôsobí efektívne proti akné. V neposlednom rade je prínosom pre ľudí trpiacich seboroidnou dermatitídou (prejavom je začervenanie, svrbenie a odlupovanie kože).

Účinky:

  • normalizuje prekrvenie v pokožke
  • pomáha znižovať symptómy ochorenia rosacea
  • odstraňuje odumreté kožné bunky
  • opravuje bunkovú štruktúru epidermis
  • znižuje produkciu mazu a tým odstraňuje akné
  • zlepšuje bunkové membrány
  • zlepšuje hydratáciu plet

Vitamín C  je antioxidant, ktorý ničí voľné radikály z okolitého prostredia. Zároveň je súčasťou kolagénu a elastínu, ktoré podporujú pevnosť a pružnosť pokožky. Zabraňuje zapáleniu a redukuje začervenanosť. Pleť po aplikácií zostane hydratovaná a jenmá. Rozbieha tvorbu tyrozínu, (enzýmu), ktorý podporuje tvorbu pigmentu a zjemňuje škvrny na pokožke, ktoré sa prejavujú najmä v starobe.

Polyvitamins je silný vitamínový komplex, obsahuje vitamíny A,E,C,B1,B3,B5,B6, ktoré poskytujú hlbokú výživu. Dodáva základné prvky, ktoré stimulujú prirodzené procesy v kožných bunkách. Textúra kože sa vyhladí a navráti sa mladistvý vzhľad. Tento silný antioxidant  vyváži nutričné ​​nedostatky spôsobené vonkajšími a vnútornými faktormi.

Vitamínové ošetrenia

MezoVitamin 20 % ( 45 min. ) - 50 €

( povrchové čistenie, tonizácia, dezinfekcia, Emla – lokálna anestézia, samotná mezoterapia )

MezoVitamin - doplnok ku k. hyaluronovej - 10 €

( + 0,25 ml vitamínu ku kyseline hyaluronovej – jeden druh )

MezoVitamin Polyvitamins ( 45 min. ) - 60 €

( povrchové čistenie, tonizácia, dezinfekcia, Emla – lokálna anestézia, samotná mezoterapia )

Kyselina glykolová –  prostredníctvom svojho exfoliačného účinku spôsobuje zosvetlenie pigmentových škvŕn. Je to najčastejšie používaná AHA kyselina. Doporučuje sa na liečbu starobných škvŕn, spálenej kože po opaľovaní. Zvyšuje tvorbu kolagénu, preto sa môže používať na omladzovanie kože, na odstránenie jemných vlások a línií.

Glutathione 2 % – spôsobuje zosvetlenie pigmentových škvŕn,lebo zabraňuje syntéze melanínu. Vynikajúco pôsobí na pleť poškodenú slnečným žiarením, na hnedé škvrny. Má silný antioxidačný účinok, čím spomaľuje procesy starnutia.

ODSTRÁNENIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN

Mezopigment celá tvár - 50 €

( povrchové čistenie, tonizácia, dezinfekcia, Emla – lokálna anestézia, samotná mezoterapia )

Mezopigment lokálne - 35 €

( veľkosť ošetrenovanej škvrny do 10 cm2, +1 cm – 3,50 € )

ODSTRÁNENIE JAZVIČIEK

Hyaluron odstránenie jazvy ( 0,5 - 5 cm2 ) - 35 €

( povrchové čistenie, tonizácia, dezinfekcia, Emla – lokálna anestézia, samotná mezoterapia s 3,5 % kyselinou hyaluronovou )