Akné je zápalové ochorenie pokožky u ktorého je veľmi ťažké zistiť čo toto ochorenie spôsobuje. Zapríčiniť ho môžu tráviace problémy, hormonálna nerovnováha, nadmerná tvorba mazu, stres, nesprávna kozmetika, nesprávna starostlivosť o pleť a veľa ďalších. Práve preto, popri ošetreniach je nutné sa o pleť správne starať aj doma. Taktiež je vhodné upraviť životosprávu. 

Požiadajte o bezplatnú konzultáciu, kde sa dozviete ako sa správne starať o svoju pleť doma, taktiež Vám vyskladáme procedúry na mieru.

AHA chemický peeling ( celá tvár ) - 27 €

( povrchové čistenie, AHA chemický peeling )

STOP akné - 59 €

( Táto procedúra zahŕňa 2 sedenia, prvé zahŕňa chemický peeling, druhé čistenie s kozmetickým ultrazvukom a následné ošetrenie pleti ( toto sedenie by sa malo absolvovať tretí deň po chemickom peelingu )

Hĺbkové čistenie s kozmetickým ultrazvukom ( 45 min. ) - 29 €

( povrchové čistenie, tonizácia, naparovač alebo zmäkčujúca maska, čistenie pleti ultrazvukom, mechanické dočistenie, protizápalové ošetrenie pórov, ozonizér, sérum, alginátová maska, krém )

Manuálne hĺbkové čistenie pleti ( 45 min. ) - 25 €

( povrchové čistenie, tonizácia, naparovač alebo zmäkčujúca maska, mechanické čistenie, protizápalové ošetrenie pórov, ozonizér, sérum, alginátová maska, krém )

Ošetrenie aknóznej pleti s AHA ovocnými kyselinami ( 60 min. ) - 44.90 €

( povrchové čistenie, tonizácia pleti, naparovanie s aromaterapiou, ultrazvukové čistenie, mechanické dočistenie, terapia s ozonizérom, AHA chemický peeling, sérum Anti-akné, morská alginátová maska s chlorofylom, krém Sebunorm – na zníženú tvorbu mazu)

Terapia s ozónom proti akné (20 min. ) - 9.90 €

( povrchové čistenie, tonizácia, ozón, sérum anti-akné, krém GlykoRetinal s vitam. C )

Galvanoterapia proti akné (20 min. ) - 9.90 €

( povrchové čistenie, tonizácia, galvanoterapia, sérum, krém White Action )

Hĺbkové čistenie chrbta ( 45 min. ) - 35 €

( tonizácia, čistenie s ultrazvukom, manuálne čistenie, ozonizér, sérum, alginátová maska s chlorofylom )