Prístrojové ošetrenia

                Diamantová mikrodermabrázia

Je dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Zároveň slúži ako mechanický peeling, ktorý odstraňuje škvrny, vyhladí jemné vrásky a jazvy. Podporuje tvorbu kolagénu a urýchľuje fyziologický proces obnovy kože. Pre lepšie účinky pridávame do mikrodermabrázie koloidné striebro, ktoré má hlavne antibakteriálne účinky.                                                       Prvé výsledky je možné vidieť už po prvom ošetrení.

DOPORUČUJEME :  4- 6 pravidelne sa opakujúcich sedení v 2-týždenných intervaloch

Diamantová mikrodermabrázia  ( 45 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, mikrodermabrázia s koloidným striebrom, sérum, alginátová maska proti začervenaniu, krém ) 

27 €

NOVINKA! Turbo lifting  ( 60 min. )

( povrchové čistenie, enzýmový peeling, diamantová mikrodermabrázia s koloidným striebrom, zapracovanie séra galvanickou žehličkou, alginátová maska so 100% kys. hyaluronovou, krém )                                               

49 €

Hĺbkové čistenie pleti s ultrazvukom a mikrodermabráziou  ( 60 min. ) 

( povrchové čistenie, tonizácia, naparovač alebo zmäkčujúca maska, mikrodermabrázia s koloidným striebrom, čistenie pleti ultrazvukom, mechanické dočistenie ( ak je potrebné), protizápalové ošetrenie pórov, ozonizér, sérum, alginátová maska, krém )

37 €

Kozmetický ultrazvuk


Ošetrenie bezbolestne a šetrne čistí pleť a odstraňuje odumreté kožné bunky na princípe emulgovania (rozptyľovania) tuku a nečistôt z pórov a ich stieranie z pleti špachtľou. Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu.

Výsledok ošetrenia :

Póry a jemmné vrásky sú zbrúsené a mejej viditeľné, komedómy (vyrážky) odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia, hladšia a je pripravená vstrebavať účinné látky. 

NÁŠ TIP : ultrazvuk je skvelý pomocník v zapravovaní sér do pokožky, vďaka jeho vlastnosťam sa účinné látky séra dostanú hlbšie do kože, kde vďaka ultrazvukovým vlnám znásobia svoj účinok. 

Zapravenie séra ultrazvukom  ( 15 min. )

Cenník podľa druhu séra, na vyžiadanie. 

( povrchové čistenie, tonizácia, zapravenie séra ultrazvukom, krém - podľa potrieb klienta ) 

už od 6,90 €

Hĺbkové čistenie pleti s ultrazvukom  ( 45 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, naparovač alebo zmäkčujúca maska, čistenie pleti ultrazvukom, mechanické dočistenie, protizápalové ošetrenie pórov, ozonizér, sérum, alginátová maska, krém )

29 €

 Terapia s ozónom

Ozonizér je kozmetický prístroj, ktorý vďaka vzácnemu plynu ( argónu alebo neónu ) a kyslíku vytvára ozón, ktorý má pre našu pokožku antibakteriálne a antiseptické účinky. Taktiež využíva prúdy vo vysokej frekvencii, ktoré pôsobia na cievny systém, pozbudzujú metabolizmus a zrýchlujú krvný obeh. Má výborné výsledky v boji proti akné. 

Ak vás trápi vypadávanie vlasov, ponúkame Vám krátku procedúru, pri ktorej vysokofrekvenčným prúdom stimulujeme vlasové folikuly. Táto procedúra by sa mala opakovať každý týždeň po dobu 2-3 mesiacov. 

Klasická terapia s ozónom  ( 15 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, ozón, krém )

7,90 €

Terapia s ozónom proti akné  ( 20 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, ozón, sérum anti-akné, krém GlykoRetinal s vitam. C )

9,90 €

Vlasová terapia s ozónom         

muži a krátke vlasy                                     ( 5 min. )    

stredne dlhé vlasy ( po ramená )               ( 15 min. )      

dlhé vlasy                                                    ( 20 min. ) 


4 €

 7 €

9 €

Galvanický prúd

Revolučná Biowave technológia sa zameriava na prenikanie nízkoenergetických lúčov hlboko do pokožky, kde vytvárajú teplo a tým štartujú vnútorné zmeny, podobne ako laserové svetlo. Stimuluje kožnú aktivitu, spevňuje kolagénové vlákna a zvyšuje produkciu kolagénu. Tým zmierňuje znaky stárnutia, viditeľné vrásky a jemné linky sa v krátkom čase výrazne zredukujú, pokožka sa stáva hladšou a jasnejšou. 

Galvanická terapia odstraňuje nečistoty usadené hlboko v pokožke, lieči akné, hydratuje a biely pokožku, odstraňuje vrásky. Podporuje bunky, aby vstrebali až o 10x viac výživných látok, ako pri rozotrení (gélu, krému) výživy manuálne. 

BIO červené svetlo galvanickej žehličky sa používa na bielenie pokožky a na odľahčenie pleti po športovej aktivite. Červené BIO svetlo dokáže obnovovať poškodenú pleť, odstraňovať jemné aj hlbšie vrásky, zmenšovať póry a najmä stimulovať tvorbu kolagénu.

Modré BIO svetlo v žehličke na pleť dokáže znižovať tvorbu zápalov a liečiť akné, odstraňuje jazvy a zabíjať baktérie.

Zelené BIO svetlo pôsobí na pokožku ukľudňujúco, zmierňuje napätie a neutralizuje pokožku.

Liftingová galvanoterapia  ( 20 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, galvanoterapia s kys. hyaluronovou, krém )

14,90 €

UltraLift Galvano-hyaluron  ( 45 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, enzýmový peeling,            3-fázová terapia s galvanickým prúdom, zapracovanie séra so 100% kyselinou hyaluronovou, alginátová maska so 100% kyselinou hyaluronovou, krém so 100% kys. hyaluronovou ) 

39 €

Galvanoterapia proti akné  ( 20 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, galvanoterapia, sérum , krém GlykoRetinal + C )

9,90 €

Galvanoterapia proti pigm. škvrnám  (20 min.)

( povrchové čistenie, tonizácia, galvanoterapia, sérum, krém White Action )

9,90 €

Online rezervácia

Zarezervujete si miesto včas. Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom.