Diamantová mikrodermabrázia

Je dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Zároveň slúži ako mechanický peeling, ktorý vďaka hlavici z technického diamantu odstraňuje pigmentové škvrny, vyhladí jemné vrásky a jazvy. Podporuje tvorbu kolagénu a urýchľuje fyziologický proces obnovy kože. Pre lepšie účinky pridávame do mikrodermabrázie koloidné striebro, ktoré má hlavne antibakteriálne účinky. Už po prvom ošetrení je pleť výrazne sviežejšia, presvetlenejšia a hladšia

Mikrodermabráziu si v našom štúdiu môžete dopriať ako samostatné relaxačné ošetrenie alebo aj vrámci iných procedúr. Pre intenzívny lifting je špeciálne navrhnuté ošetrenie Turbo Lifting, pri ktorom priaznivé účinky mikrodermabrázie znásobíme enzýmovým peeligom,následnou terapiou galvanickým prúdom a zapravením  kyseliny hyaluronovou. 

Ak chceme eliminovať pigmentové škvrny, vrásky,  jazvy, strie, celulitídu atď.                   doporučujeme 4- 6 pravidelne sa opakujúcich sedení v 2-týždňových intervaloch.                         

Diamantová mikrodermabrázia ( 45 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, mikrodermabrázia s koloidným striebrom, sérum, alginátová maska proti začervenaniu, krém )

27 €

S členstvom : 24,90  

Samotná mikrodermabrázia / mikrodermabrázia ku inému ošetreniu 

14,90€ / 9,90 €

NOVINKA! Turbo lifting ( 60 min. )

( povrchové čistenie, enzýmový peeling, diamantová mikrodermabrázia s koloidným striebrom, zapracovanie séra galvanickou žehličkou, alginátová maska so 100% kys. hyaluronovou, krém so 100% kys. hyaluronovou )

49 €

S členstvom : 44,90  

4v1 Hĺbkové čistenie pleti s ultrazvukom a mikrodermabráziou ( 60 min. ) 

( povrchové čistenie, tonizácia, naparovač alebo zmäkčujúca maska, mikrodermabrázia s koloidným striebrom, čistenie pleti ultrazvukom, mechanické dočistenie ( ak je potrebné), protizápalové ošetrenie pórov, ozonizér, sérum, alginátová maska, krém )

 39 €

S členstvom : 34,90  

Online rezervácia

Zarezervujete si miesto včas. Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom.