Mužský svet krásy

Procedúry zamerané na pozdvihnutie mužskej krásy

V dnešnej dobe je už úplná bežná vec, že muži navštevujú rôzne kozmetické a iné skrášľovacie salóny. Práve preto sme sa rozhodli vytvoriť Vám, mužom Váš jedinečný svet, v ktorom si aj vy páni môžete vychutnať skvelé procedúry a zároveň príjemnú reláxáciu. Každý muž si príde na svoje a ak náhodou nenájdete to čo hládate, kľudne si môžete vybrať aj z ošetrení určených ženám. 

Informácia :                                                                                                                                             Ak je to možné, doporučujeme sa pred daným kozmetickým ošetrením oholiť. Miesta, ktoré sú zarastené nie je možné ošetrovať. 

,, Pretože muž, ktorý sa o seba stará sa nie len dobre cíti ale aj skvelo vyzerá ,,


                                                                 Obočie a depilácie

Úprava obočia 

4,90 €

Farbenie obočia

5,90 €

Depilácia cukrovou pastou, vosková depilácia alebo trvalá IPL epilácia 

od 0,90 €

                                                             Kozmetické ošetrenia

Rýchly lifting a hydratácia for man

( povrchové čistenie, tonizácia, 3 - fázová terapia s galvanickým prúdom, zapravenie séra kys. hyaluronovej, krém s kys. hyaluronovou )

14,90 €

  

Stimulujúce, voňavé relaxačné ošetrenie s ručnou masážou   ( 60 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, mechanický kávový peeling s mandľovým a kokosovým olejom, ručná masáž tváre, krku a dekoltu, liftingové alebo hydratačné sérum, alginátová čokoládová maska,   krém - podľa potrieb zákazníka )

Bonus : výborná strojová Lavazza kávička 

34 €

S členstvom : 29,90   

Hĺbkové ultrazvukové čistenie pleti for man 

( 45 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, naparenie alebo zmäkčujúca maska, čistenie s ultrazvukom, mechanické dočistenie ( ak je potrebné ), ozonizér, protizápalové ošetrenie pórov, sérum ( podľa potreby ) , alginátová maska proti začervenaniu, krém -  podľa potreby ) 

29 €

S členstvom : 26,90   

Turbo lift for man

( porchové čistenie, tonizácia, enzýmový peeling, diamantová mikrodermabrázia s koloidným striebrom, 3 - fázová terapia s galvanickým prúdom, zapravenie séra 100% kys. hyaluronovej, krémová maska Macadamia Age, alginátová maska s kys. hyaluronovou, krém s kyselinou hyaluronovou ) 

44,90 €

S členstvom : 39,90   

                                                                  Vlasové ošetrenia

Terapia ozónom

( Účinky : stimuluje vlasové folikuly a tak bráni vypadávaniu vlasov, taktiež vlas zosilní a zanecháva ho pružným a pevným, terapia sa musí opakovať viac krát )

4 €

Mezoterapia na rast vlasov a chĺpkov

( obnovuje vlasové folikuly aj na tých miestach, kde sa vlasy už dlhšiu dobu nevyskytujú, ošetrenie je zvyčajne nutné opakovať viac krát ) 

od 49 €