Vítame Vás vo svete abimopec

Štúdio zdravia a krásy

Starostlivosť o pleť

Starostlivosť o telo

Permanentný make-up

V prvom rade by som chcela začať s tým čo samotné slovíčko abimopec vlastne znamená. Je to skrátenie a spojenie slov, ktoré po latinsky majú význam ,,z hĺbky srdca,, práve to je krédo nášho štúdia. Veríme tomu, že zdravie a samotná krása pochádza zo srdca a z toho ako sa cítime a čo v živote zažívame. Však sami uznajte, že je rozdiel medzi Vašim výzorom v deň ked‘ Vám všetko vychádza, vonku svieti slniečko a máte dobrú náladu ako ked‘ vonku prší a niečo Vás trápi atd‘. Práve preto, Vám chceme dopriať nie len klasické procedúry ale aj formu relaxácie a uvoľnenia, formu akého si priateľstva medzi nami. 

Ponúkame Vám, bezplatné konzultácie kde Vám založíme osobnú kartičku, kde budú všetky potrebné informácie k tomu aby sme Vám vedeli, čo najlepšie stanoviť vhodné procedúry, poprípade úpravu životného štýlu. Vaše každé ošetrenie si dôkladne zapíšeme aj preto aby sme po určitom čase vedeli zhodnotiť dosiahnuté výsledky. Poradíme Vám vhodnú domácu starostlivosť a kozmetiku. Kedykoľvek, sa na nás môžete obrátiť s otázkami alebo nejasnosťami prostredníctvom e-mailu alebo telefónu. 

Vraciame sa k prírodným veciam s vedomosťami modernej medicíny. Používame výlučne produkty, ktoré sú certifikované, BIO, nevyvolávajú alergické reakcie a nie sú testované na zvieratách. Taktiež, dbáme nato aby mali naše produkty vysoké koncetrácie účinných látok. Berieme do úvahy fyziologické procesy v tele, ktoré sa neustále menia a tak pozitívne či negatívne ovplyvňujú našu pokožku alebo telo samotné. 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

rezervujte si termín

“Pretože krása pochádza z vnútra.”

náš instagram