Galvanický prúd

Revolučná Biowave technológia sa zameriava na prenikanie nízkoenergetických lúčov hlboko do pokožky, kde vytvárajú teplo a tým štartujú vnútorné zmeny, podobne ako laserové svetlo. Stimuluje kožnú aktivitu, spevňuje kolagénové vlákna a zvyšuje produkciu kolagénu. Tým zmierňuje znaky stárnutia, viditeľné vrásky a jemné linky sa v krátkom čase výrazne zredukujú, pokožka sa stáva hladšou a jasnejšou.

Galvanická terapia odstraňuje nečistoty usadené hlboko v pokožke, lieči akné, hydratuje a biely pokožku, odstraňuje vrásky. Podporuje bunky, aby vstrebali až o 10x viac výživných látok, ako pri rozotrení (gélu, krému) výživy manuálne.

BIO červené svetlo galvanickej žehličky sa používa na bielenie pokožky a na odľahčenie pleti po športovej aktivite. Červené BIO svetlo dokáže obnovovať poškodenú pleť, odstraňovať jemné aj hlbšie vrásky, zmenšovať póry a najmä stimulovať tvorbu kolagénu.

Modré BIO svetlo v žehličke na pleť dokáže znižovať tvorbu zápalov a liečiť akné, odstraňuje jazvy a zabíjať baktérie.

Zelené BIO svetlo pôsobí na pokožku ukľudňujúco, zmierňuje napätie a neutralizuje pokožku.

Liftingová galvanoterapia ( 20 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, galvanoterapia s kys. hyaluronovou, krém )

14,90 €

UltraLift Galvano-hyaluron ( 45 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, enzýmový peeling,       3-fázová terapia s galvanickým prúdom, zapracovanie séra so 100% kyselinou hyaluronovou, alginátová maska so 100% kyselinou hyaluronovou, krém so 100% kys. hyaluronovou )

39 €

Galvanoterapia proti akné ( 20 min. )

( povrchové čistenie, tonizácia, galvanoterapia, sérum , krém GlykoRetinal + C )

9,90 €

Galvanoterapia proti pigm. škvrnám (20 min.)

( povrchové čistenie, tonizácia, galvanoterapia, sérum, krém White Action )

9,90 €